NiebianscyHerosi

Strona Gildi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-01 13:44:23

 Rena

Administrator/Szefowa

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 19
Punktów :   

O gildi

Jeżeli macie zamiar przystąpić do tej gildi, napewno zadajecie sobie pytanie jaka jest ta gildia, jaki klimat oddają w niej gracze itp. Tym krótkim opisem postaram się Wam bardziej oddać klimat i życie w tej gildi. Zaczne od tego, że NiebiańscyHerosi to zbiór osób, których członkowie współdziałają ze sobą. Gildia charakteryzuje się trwałą strukturą i jednolitym systemem norm i wartości. Hmm wiem co sobie myślicie, że ten opis jest dość dziwny. Postaram się, żebyście zrozumieli dlaczego jest on taki, dlaczego pisałam, że członkowie współdziałają ze sobą. Jesteśmy jedną z nielicznych gildi,
w której członkowie grają ze sobą tzn. gracze o tym samym lub podobnym poziomie (levelu) grają razem. O co chodziło gdy pisałam o trwałej strukturze, mianowicie o to, że jeżeli ktoś przystępuje do naszej gildi to raczej z niej nie rezygnuje, mamy graczy, którzy są w niej od początku. Jeżeli chodzi o normy i strukture, nasza szefowa Rena umieściła na forum nasze obowiązki (zasady) i przywileje. Struktura jest następująca: Przywódca - Rena, Oficerowie - XSantonX , Daturo.
Reszte rang moża uzyskać grą i kulturą osobistą w gildi. Wszelkie rangi nadaje Szefowa. Pozatym co już napisałam jesteśmy nietypową gildią, ponieważ nie mamy oschłego stosunku do graczy. Zobaczycie, że jeżeli pogracie w naszej gildi dlużej poczujecie się jak w domu. Mamy całkiem miły klimat. Osobiście nie poznałam osoby, która nie odpowiedziała by na pytanie, poczucie humoru hehehe, jak przystąpicie do gildi sami się o tym przekonacie, że jest całkiem spore. Jezeli mieli byście mieli jakieś pytania służę pomocą.

                                                                                                  Kaskabeta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elektrotechnika-ss.pun.pl www.khorinis-liferp.pun.pl www.petz5-forum.pun.pl www.suktes.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl